Új hozzászólás Aktív témák

  • RegiMagazino

    újonc

    Sziasztok!

    Történ egy kis baleset, ma este a GTX 670-es kártyámmal. Játszottam, egyszer csak kikapcsolt a monitor. Na, mondom OK...
    Szerencsére van másik kimenete, a monitornak is több bemenete, kipróbáltam, de egyikkel sem működik.
    Azt csinálja, hogy ha nincs bedugva sehova a monitor, akkor csak kiírja, hogy 5 perc múlva kikapcsol, mert nincs jel, viszont ha beledugom a kártyába, akkor azonnal átkapcsol powersaving mode-ba, azaz kikapcsol.
    2 tápcsatlakozó van a kártyán, mind a kettő visszajelző LED világít, a ventilátorok pörögnek, tehát a kártya egy része él.
    Az alaplapi VGA bekapcsolta a monitort, működik rendesen, így nem az a rossz.

    Volt már valakinek ilyen? Lehet temetni?
    Most kivettem, már 1 óra van, most nem bénázok vele, de reggel visszarakom, meglátom, hogy megy-e, de kétlem, hogy magához térne a semmitől. Voltak már sokkal izzasztóbb napjai, nem melegedhetett túl a mai, hűvösebb időben.

    Egy ideje új kártyát szeretnék venni, most akkor lehet, hogy eldőlt, kell-e nekem új VGA.. :s

    Az ötleteket, meglátásokat szeretettel fogadom, reggel berakom, aztán meglátom, hogy mi lesz, megírom, hogy mi a vége. Persze ez így már biztosan nem OK, várhatóan úgyis újra előfordulna, ha egyáltalán most magához térne, úgyhogy gyanús a csere.

    Jó éjszakát!

Új hozzászólás Aktív témák