Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    Topikgazda

    válasz Bogyó bá' #26501 üzenetére

    Tőlem olyat veszel amilyet szeretnél :D
    Miért pikkeljek rád?
    Nem az én pénzem, és nem is én fogom használni.
    Csupán a racionális érveket tartom fontosnak.
    Látszólag ugyan azzal a problémával fogsz küzdeni, csak ha új a motor, akkor nem lesz fontos.


    Mint korábban is írtam, a lényeg, hogy boldogságot okozzon. Jól érezd magad rajta, és azt az örömöt adja, amit vársz tőle.
    Csupán ebbe a boldogságba egyenlőre úgy tűnik az új motor vásárlása tartozik.
    Egyszerűen elég lenne annyi, hogy újat akarok, mert a szívem vágya, és most meg merem lépni anyagilag.
    Legyen Japán mert más nem jöhet szóba. Van rá xx forint.
    A végeredmény PCX.
    És innen minden is ésszerű érv lesz mellette.
    Nah erről gondolom azt, hogy önmegnyugtatás, és emellett jó lenne egy megerősítés másoktól.


    Racionálisnak még talán ez sem.
    Évi 5000Km és a garanciális idő alatt sem sikerülne egy érdemleges szervizelési km vallumot bele tenni. De hátha sikerül, és többet használod, mint a jelenlegit.

    Két év alatt elég a jármű árának a fele, csak azzal hogy áll a garázsba.
    Egy olyan járműnél amit a városi adjad neki, majd eldobod és kész használatra terveztek.
    Mindenki úgy vásárol ahogy akar. Ez csak az én véleményem. És semmi köze a te döntésedhez.

    Én a próbaülésnél próbálnék egy dobozzal szerelt verziót kóstolgatni, amibe bele van cuccolva úgy 15kg. Kíváncsi lennék milyen érzete lenne. Engem ezek a dobozok zavarnak.
    De van akit nem :)

    DigitXT:
    Isten ments, hogy meg győzzek valakit is. És nem is hangzott el tőlem, hogy ilyet kell vennie.
    Csupán ellentmondásosak az érvek.
    De sztem ezt hívják önmeggyőzésnek. És ha a kiszemelt boldogságot ad, akkor az a lényeg.
    Révbe ért a dolog.
    De el kell fogadni azt is, ha van ellenérv.
    Ha meg a döntés megerősítése az elvárt a fórumozásban, akkor a végén, mikor meglesz az új, megerősítem, bárki bármilyen választását. :D

Új hozzászólás Aktív témák