Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mukibuci

    MODERÁTOR

    válasz dedike #15923 üzenetére

    és az egy ügyfélszám alatt lévő előfizetésekről 2 különböző számlát 2 különböző helyre küldenek :F

    Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

  • mrlujoak

    veterán

    válasz dedike #15923 üzenetére

    Ez engem 2 okból lepett meg - és bosszantott fel.
    1. Amikor a szerződést kötöttem, a srác tisztán látta, mi a szitu, ennek ellenére simán beregelte a telefonszámlámhoz adott "új"számlázási címet - tök feleslegesen, plusz ő is eleve 6-át mondott számlazárásnak, holott láthatta, hogy az a szerződés, ami felülbírálja az újat az 25-i zárással van... Ergo totál hülyére vettek, hogy "felesleges" infókat adtam meg, plusz felesleges, és téves infókat is kaptam... :((
    2. Még a T-Com-nál volt 2 telefon (vezetékes) előfizetésem. Eltérő időben kötöttem, lakótársamnak kellett egy plusz vonal, hát beköttettem. Én nevemre, ráadásul ugyan arra a címre lett a kiépítés is, mégis tudott jönni két külön számla.
    Aztán még ugyanabban a lakásban a T-Home-os netes/kábeltévés érában is az én nevemre jött a kábeltv számla - T-Home-os borítékkal/számlával - és dettó így az internetszámla is.

    Ezek után fel sem merült bennem, hogy ez a Vodánál nem megoldható, ráadásul automatikusan összeereszti egy ügyfélszámra a hangalapú szolgáltatás és adat alapú szolgáltatást... Még ha két telefonszámla esetében előfordult volna ilyen összegyúrjuk a kettőt dolog, de így?!

    Jah, arról nem is beszélve, hogy szó sem lehetett arról, hogy a netes SIM-hez tartozó szolgáltatást - ergo a netet - hozzácsapják a mobilomhoz, hogy ne kelljen Mátrixot vennem, de mégis legyen netem az androidos telómon...

    Ezek után nem kicsit lepett meg ez az inkompetencia mind a változtatási lehetőségekkel, mind a tájékoztatás és értékesítéssel kapcsolatban...

    Extra nagyot csalódtam a Vodafone-ban, még szerencse, hogy a telefonszámlámhoz nem kötöttem hűségnyilatkozatot, és mivel a fő számomról van szó nem kizárt - ha terhes lesz ez a "hülye" számlázás - hogy áthordozom máshová...

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák