Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    Topikgazda

    Nem tudom ki hogy van vele, de én mostanában azt veszem észre (több helyen is előfordult), hogy annál a cégnél ahol van egy belső IT fejlesztő (tökmindegy milyen programnyelven) mindig kurvaokos próbál lenni üzemeltetési dolgokban, és mondja a baromságait.
    És ezt legtöbbször persze az ember háta mögött.
    Van most az egyik cégnél egy fickó, delphi-ben elfejleszteti a dolgait, és valami iszonyatos őrültségeket magyaráz a főnökségnek a melóval kapcsolatban. Szerinte a domain félhalott állapotban van, totál újra kéne építeni (AD best practice analyzer persze azt mondja hogy minden oké), az exchange is szar szerinte (SBS 2003-ról lett migrálva egy Exchange 2007, csak ez az egy szerver van, pöpecül megy majd három éve, a régi SBS-ről minden le van pucolva) stb, stb.

    És ez nem az egyetlen, és csak az "okos" fejlesztők. Érdekes, én nem megyek oda, hogy figyelj öcsi, szar ez amit csinálsz delphi-ben, ménem .net xy-ban írod, meg nem goto 10 kell hanem goto 20 stb.

    Csak én vagyok megáldva ezekkel a hülyékkel, vagy ez általános jelenség? (Persze tisztelet a kivételnek) :D

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák