Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Real_Necro #8866 üzenetére

    Azért a 160 már eléggé hajtás :)) Engem is annyival fotóztak le az M7-en Székesfehérvárnál, 30.000,- Ft-ba fájt. Szeretnétek elkérni ennyit egy fotóért, mi, Coxer kolléga :DDD ?

    Többnyire én is csak autópályán szoktam nyomni, de ott sem vészesen, 140-150 a max, ha jók a viszonyok. Ennél gyorsabb csak egyszer voltam, amikor megkaptam a mostani kocsimat, és ki akartam próbálni, mennyi a vége, az M5-ön kecskemét után (töküres, nyílegyenes, száraz pályán) megküldtem, de az is messze volt a 240-től :N . Az is tény persze, hogy én nagyon figyelek az autóra, szervizen és gumin nem spórolok (pontosabban a cég nem spórol). Túl sokat kell autóznom ahhoz, hogy ezen múljon, haza akarok érni a gyerekhez.

    "Sima" utakon nem a szabály miatt, hanem az utak állapota és a sok idióta donorjelölt miatt nem szoktam gyorsabban menni. Az is érdekes, hogy amióta terhes lett a feleségem, óvatosabb voltam, ha mellettem ült. Amióta megvan a gyerek, általában nyugodtabb, óvatosabb, és lassabb vagyok - teljesen önkéntelenül, egyszerűen megváltoztak a szokásaim. Meg persze rájöttem, hogy a 130 és a 160 között csak látszatra nagy a különbség, egy Budapest-Veszprém távon elenyésző időt lehet nyerni.

    Éppen ezért jó a Tapolca-Veszprém közötti út. Nem élesek a kanyarok, hanem olyan ideális ívűek, és az enyhe emelkedő-lejtő miatt klafa hullámvasút érzés van. Ott autózni 60-80-90 között teljesen biztonságos, és sokkal nagyobb élmény, mint a pályán kitolni egy sportautó szemét...

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák