Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz Karima #16632 üzenetére

    Semmi gond. :)
    Nyilván nem léptem volna vissza, ha Nektek ebből bajotok lesz. Ezért nem értettem a dolgot.

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz Karima #16632 üzenetére

    15, max 20 főre kértem árajánlatot, bográcsozás lehetőséggel. Az ár annyi amennyi, ami olcsóbb volt (Rózsa panzió) az nem felelt meg az igényeknek. Arról eddig nem volt szó, hogy mivel 15 főre kaptunk árat, a 15 fő szállását akkor is ki kell fizetnünk ha ketten megyünk... Ezt az egészet pont le is sz@rnám és néznék másikat, mert én sem tartom túl korrektnek, hogy a honlapjukon lévő legmagasabb árat kérik, plusz kauciót a bulizós helyért, és még visszamondani sem lehet, mert azt is kifizettetik velünk, csak közben Zolka már lefoglalta, kifizette egyénileg az övét...
    Én nem nagyon akarok/tudok alkudozni senkivel, ezért úgy vagyok vele, ha nem leszönk 15-en csak mondjuk 13-an, akkor a maradék két fő szállásdíját összedobjuk, de akkor már tényleg elég húzós lesz az egy éjszaka ára...

    A Rózsa panziónak van még egy egysége, a Rózsa Villa, lehet, hogy arra még rákérdezek, illetve megkérdezem, hogy a panzióban akkor is annyi-e amennyi, ha kevesebben leszünk... Megvallom őszintén, nem gondoltam, hogy ennek a szállás dolognak ekkora feneket fogunk keríteni, mert akkor azt mondtam volna, hogy szervezze meg mindenki magának. Csak akkor megint öten hatfele aludtunk volna, mindenki kocsival, azt' vége is a borozásnak (amiért ott aludnánk...)

    Véleményem szerint nézzünk meg még 1-2 szállást, legfeljebb Zolkának összedobjuk ezt az 5 rugót...

    A másik bajom, hogy 4-5 emberke napi szinten itt van, de a privikre nem válaszol 1-2 meg totál el van tűnve... Bejelentkezett, biztosra mondta, aztán azóta semmi...

    [ Szerkesztve ]

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák