Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Ed3r_X_ #1577 üzenetére

    Plussz még a támogatás hiszen a H sorozatot nézve 2013 ott már se bios frissítés se szoftverek frissítése semmi nem érkezik szinte. Míg a Z sorozat bőven kapja még ezeket ami szintén nem elhanyagolható :R

    Én azért nyugodtabban alszom egy Z chipkészlet alatt ;]

    RótNorbi Szegény AMD azért ne utáljuk ennyire ;] Alacsony költségvetésűeknek jó kis alternatíva lehet és később még a fejlesztések is beérhetnek..

    Érdekes ez a Super Flower-nek miért hypeolják ennyire. Nem nagyon ismerem még. Taipei City, Taiwan , ez a 550P14PE amit elsőre találtam nem tűnik rossznak Silver platinum minősítés,szinte teljes hatékonyság. Ha ez igaz szépen belehúztak a kis ferde szeműek. Ez bivaly [link] gondolom ára is van.

    Amit neked kinéztek elvileg ez: [link] Csilli Villi világít minden F@a 80+ Bronz, 82% hatákonyság hááát. Mondjuk, hogy jó.
    Remélem hosszú tapasztalatok indokolják ezt az ajánlást ;]

    Én úgy belevágtam volna a 650-es Silver minősítésű professzor Raidert 5 év garral, hogy csak úgy nyekken, de ez már csak az én szerény véleményem :R

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák