Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz ludi85 #847 üzenetére

    Szívesen, ezért vagyunk :) Én amúgy imádom csinálni.

    Mintha úgy értelmeztem volna a proci az jött korábbi gépből, de lehet benéztem.

    Szerintem akár innen is vadászhatsz procit, vagy hardveraprón lehetne esetleg jobb áron találni. Nem mondom, hogy kezdj bele Ivy Bridge-be, mert neked már nem érné meg szerintem.

    Javaslat: Első körben mondjál le az SSD-ről. Tudom nagy érvágás a rendszernek, de ez van. (Legutóbb láttam Aqua akcióba Kingston 120gigás SSD-t 15k-ért nevetségesen olcsó lett már) Én 64gigából bőven kijövök (csak a rendszernek).

    Nézzél inkább egy bivaly i5-öt nem kell K legyen és kevés órajel emelés is belefér az enyém 37-41i között megy fel gyárilag. Memóriát azt beszéltük. Pont a hardverkernél 20k környékén már van FSP Raider 650 Silver minősítésű táp, az későbbiekre nézve (lásd cpu/vga upgrade) nagyon hasznos tud ám lenni egy komoly táp.

    Alaplap ha ragaszkodsz hozzá maradhat bár találtam neked egy nagyon frankó kis lapot picivel drágábbért:
    [link] Ez egyel régebbi chpiset ugyan, de lehet találni az újabb chipset között is hasonló áron.

    H81 June 2013
    Z97 / H97 May 2014

    Ha már újat építesz akkor törekedj a minél frissebb újabb kiadásokra.
    Z87 amit néztél az is 2013 Júniusi pl: [link]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Új hozzászólás Aktív témák