Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok!
    Minap megrendeltem (és mindjárt indulok is érte) egy roccat kone emp-t a pixeltől és ahhoz szeretnék valamilyen egérpad ami árban is jó és nem kell elszállni pénzben.
    1. Keret: max 6ezer forint ! (ha nagyon nincsen akkor 7)
    2. Pixelnél szeretném venni, de nem jöhet szóba használt. Csak itthon ruházok be magyar garanciával.
    3. Hely az van, kb 40-40cm szélesség és magasságban is bár a jelenleg egerem (nagyon komoly hama urage reaper evo) egérrel max ha 30-35 centit szoktam mozgatni fel le jobbra balra. De még tudok csinálni helyet magasságban az asztalon (és fogok is) úgy a magasság semmi képpen se gond a szélesség az marad kb 40-45. Jelenleg érzékenység az 600-1200dpi többnyire. Amikor a windows-ban navigálok akkor 1800. De ez nem biztos hogy mérvadó mivel ez egy "fos" egér ahhoz képest amire beruházok.

    Többi pontra nem nagyon tudok mit mondani :) Habár egy egyéni preferencia az jó lenne ha (88888gondolom ez alap de tudja a fene) ha maga az egérpad nem csuszkálna :D

    Előre is köszi mindenkinek ! :)

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák