Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz Kékes525 #38750 üzenetére

    Nem tudom, mi maradt meg, de mi köze egymáshoz? Szóval, volt waterfox is, meg firefox is. Két külön program. Nem akartam törölni se, de mivel a Firefox is Waterfoxot írt ki, töröltem, hátha.
    Szóval, értem, hogy maradhattak nyomok a waterfoxról, csak azt nem, hogy hogy nyúl bele a firefoxba, és miért zavarja egyáltalán, ha mindkettő fel van telepítve? Vagy akkor már miért nem a waterfox írja ki, hogy firefox? Persze, ha csak az lenne a baj, hogy ezt írja ki, az nem sokat számít, de ha ilyeneket csinál, akkor ki tudja milyen nem oda való dolgok rontják a teljesítményt.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

  • gyulank

    addikt

    válasz Kékes525 #38750 üzenetére

    Meg szaggatott, vagy lassított némelyik videó lejátszása, sokszor befagy, van, hogy a szövegíráskor is kihagy szavakat, mert nem történik semmi amíg pötyögök, csak később jelenik meg. Ott kezdődhetett talán ez a Waterfox kiírás, hogy az említett panaszok miatt a Mozilla oldalán azt találtam, hogy állítsam alaphelyzetbe. Mondjuk azt is írta, hogy nem tűnik el semmi adatom, de minden eltűnt, aztán a szinkronizálás visszaállította a nagy részét, de lényeg, hogy nem változott a dolog. Ezek amúgy mindegyik Fox-ra vonatkoznak. Mikor lefagy, akkor volt, hogy csak 20% volt a processzorhasználat, a memória 80 körül, de 4GB memóriám van. Ha olyanja van nem kell 100 oldal, hogy ezt csinálja, elég 3-6-8 is. De talán, ha már elkezd lefagyni, akkor ha bezárom a többit az se változtat a dolgon. Most Cyberfox, és Firefox van. Olvastam, hogy a Firefox jelenti az ilyeneket is, amint látom, a Cyberfox nem, vagy csak nem választható. De ha Waterfoxot ír ki, lehet, hogy a javítások se működnek, mert ezek szerint nem cserélődik ki minden a frissítésnél, vagy újratelepítésnél.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák