Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz DS39 #36196 üzenetére

    nos, mivel senki sem reagált, teszteltem egy párat, és kiderült hogy az új outlook.com szerintem a Firefox 24 ESR verzió már nem támogatott, így csak egyszerű nézetben jelenik meg, és úgy lehet használni. (hátránya nem megy a Skype hívás... ezt még túl éltem volna) de úgy tűnik hogy vmi módon ez befolyásolta az X-notifier és úgy általában az ilyen mail checker kiegészítőket, igazából nem értem miért. esetleg ha vki tudja írja már le hogy hogyan is működnek ezek a Firefox kiegészítők? úgy értem hogy az email ellenőrző kieg. elküldi azt az infót is hogy milyen böngészőben van, vagy hogy szűri ki a MS? mert a weboldalon keresztüli bejelentkezést értem, de a kieg. az olyan mint egy stantard pop3 kliens a mobilon, azzal is próbáltam (pop3-at használva az xnotin belül) és először jó volt, aztán azt is letiltotta és nem ellenőrizte tovább. most frissítettem a 28-asra és az xnoti ellenőrző is megjavult, pedig annak a verziója ugyanaz. :U

    sose gondoltam volna hogy a Microsoft kényszert, hogy használjam a legfrissebb Firefox-ot :DDD

    amúgy van mód rá (anno Opera-ban volt) hogy elhitessük egy weboldallal hogy más böngészővel vagy más verzióval nézem meg, mint amivel ténylegesen? mert nem hiszem hogy html5, css3, stb képességekben annyival gyengébb lenne az ESR 24, mint a 28, hogy a csoda új outlook-ot ne vinné simán. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák