Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Poiro7 #22660 üzenetére

    OK, regebben hasznaltam en is csak leszoktam rola, es azt a Turbo modot nem is ismertem.

    (#22661) Krystal_s Igen, pontosan ezt erzem en is, amit meg is fogalmaztam, hogy nekem idegen a Chrome formavilaga, pl.: en a Felul elhelyezett fuleket sem szeretem igy mindig kiveszem a pipat elole.
    Engem a Chrome sebessege nem izgat, raadasul a FireFox-hoz minden altalam hasznalt letezo cucc, link stb. el van mentve egy mappaba 3.x-ig visszamenoleg.
    Most kezdjem elolrol a Chrome-al kapcsolatban is? Nem.
    Valahol olvastam hogy felmerest keszitettek a bongeszes kozbeni sebessegrol tehat nem a hideginditasos +30 lap megnyitasa egyidoben modszerrol, hanem arrol amikor is tenylegesen hasznalja az ember a bongeszot, es abban semmivel sem jeleskedett jobban a Chrome a FireFox-hoz kepest. Es van meg valami amiben még nem tudja megverni semmi a FireFox-ot, az pedig a hűség. Aki regota hasznalja a bongeszot, az mar sok mindenen keresztul ment jokon es rosszakon egyarant, mergelodott vagy eppen megelegedessel nyugtazta hogy vegre javult kedvence, es emiatt szerintem sokan inkabb elnezik a gyengesegeit mint hogy valtsanak.
    Jelenleg meg fent van a Chrome 15 de mar nem hasznalom, remelem senkit nem bantottam meg akinek a Chrome jobban bejon, mert nem allt szandekomban, csupan egy velemenyt fogalmaztam meg ami a sajatom.
    Es vegul Köszönöm a linket, el is mentettem mert barmikor jol johet.

Új hozzászólás Aktív témák