Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz w.miki #9005 üzenetére

    Érdekes szeretett Defy-m. Szerintem azon is le lehet mérni, hogy mennyire jó egy telefon, ha veszünk hozzá mondjuk akksit. Eddig egyik telefonom sem érte meg a használat alatt, hogy új akksit vegyek hozzá.
    Vagy sokkal előbb elromlott, vagy még az előtt eladtam, vagy a fiók mélyére került, hogy szükség lett volna új akksira.
    A Defy-mmel más a helyzet. Most már eléggé púposodik az akksija és venni fogok hozzá egyet. :D

    Viszont ROM fronton meg vagyok lőve, mert míg már jó ideje maniac alapú romot használok (WR, illetve maniac 07. havi alkotása), de mégis kellene valami más, mert ezekkel mindig az volt a bajom, hogy például állandóan eldobták a wifit repülő módból visszajövet. Tehát 1-2 percig volt, aztán eldobta és még akkor sem találta meg a routert, ha ott volt mellette. A másik gond vele az, hogy sokszor USB kábellel a gépemmel összekotve a gépem nem látja és nem is tölt. Ilyenkor csak a teló újraindítása segít.

    Most mit lenne érdemes felrakni, ami jó akksiidővel is rendelkezik?
    Skanky jó lenne, csak valahogyan jó lenne, ha repülő módból visszatérve nem kérne állandóan pin-t, mert amikor használtam, mindig elfelejtettem, aztán néha csak órákkal később jutott eszembe, amikor már 10-en próbáltak elérni.

    [ Szerkesztve ]

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák