Keresés

Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz CoolBoy323 #7595 üzenetére

    Jó legyen, magamra is :P

    (#7594) rokarudi: Ha még 2.2 alatt mentetted akkor én a biztonság kedvéért úgy csinálnám, hogy felraknám a marketből az Angry Birds appot és Titaniumból csak a data részt állítanám vissza, ez így 1000% hogy működik. Én is hordozom az állásaimat a romok között, és működik app+data visszaállítással is.

    (#7596) rum-cajsz: Végre valaki aki megerősít ebben :R (Attól, hogy ő kezdte, nem kellene csak az ő nevével fémjelezni az RC kiadásokat. Max az xda topic első hsz szerkesztése az amit egyedül kizárólag csak az ő nevéhez köthetünk)

    (#7597) Shyciii: Az megegyezik a formázással. Csak itt eraseként van jelen ;)

    (#7599) beluudj: Persze, hogy ő teszi közzé, (legalábbis a topic első hozzászólásában) mivel azt ő tudja csak szerkeszteni mivel ő indította a topicot. :)) de attól még az RC nem kizárólag az ő munkája, felesleges az RC-ket így megbélyegezni. Mind3an dolgoznak mind az RC mind a nightly változaton. Már leírtam, hogy az RC az egy olyan nightly amiben minden stabil fejlesztés benne van az előző RC óta. Ennyiben különbözik csak.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák