Keresés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz natë #31005 üzenetére

    Köszi

    Ezt honnan lőtted? Xda-n még nincs. Kipróbáltad?

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • fuze

    őstag

    válasz natë #31005 üzenetére

    Na tegnap meg tegnapelőtt engem pont ez a rom idegelt ki. El is mesélem mert nagyon furcsa!

    Szóval feltettem a pikachu-t nagy boldogan. Jó is volt. Elsőre nem tetszett a miui launcher ezért feltettem az adw-t. Közben meggondoltam magam és le akartam törölni az adw-t. Nem tudtam hogy kell aztán bénázás helyett inkább nyomtam egy factory resetet (romon belül!) Ezután már kicsit ráéreztem a MIUI launcher varázsára és tök jól belaktam a telót. ITT jön a legfontosabb! ELTŰNT A TOP BAR. a többi akku jelzés működött, de ha kiválasztottam a top bart semmi sem volt ott. Ez még nem is volt olyan nagy baj, de ugyanitt a fölső sávon nem írta ki a dátumot ha lehúztam a sávot. Widgetet meg nem tettem volna be ilyesmi miatt, meg egyébként is szúrja a szemem az ilyen apróság. Ezért csináltam egy biztonsági mentést, majd recoveryből wipe-ok. Még mindig kaki volt. Ezután megint wipe majd rátelepítettem újra a pikachut az előzőre. Még mindig bugos... mondom ilyen nincs :DDD .
    Ezután mérges lettem és feldobtam a domerator mokee hun androidját. Egyszerűen tökéletes volt, de hiányoltam a miui kényelmi funkcióit és a menürendszerének a logikusságát.
    Na most jön a durva! :D
    Szabályosan SEA alapra minden wipe-ot elvégezve telepítettem fel a pikachut! (Sőt újra le is töltöttem a zip-et) ÉS MEGINT BUGOS VOLT! Na itt fogtam magam letöltöttem a miui.hu-ról a legújabbat és a pikachut alapként használva tettem fel. Na ez most jól működik, bár a Pikachu kicsit gyorsabb volt.

    Ha ezt valaki megmagyarázza nekem kap tőlem egy tortát :C

    Ja hogy ez nem az a verzió. Én az xda-sról beszéltem ami eddig kint volt :)

    [ Szerkesztve ]

    adms.hu | UI Designer

Aktív témák