Keresés

Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    válasz Joke21 #27386 üzenetére

    Fárasztó ugyanazt elmondogatni ezerszer,mert mindig van aki kockásan nézi a dolgokat. Nekem teljesen mindegy,hogy mi és hogyan működik amikor felrakok egy főzött romot,mi mit és miért ír vagy nem ír felül....NEM csak az én tapasztalatom,de az enyém is,hogy a főzött romok nem ugyanúgy viselkednek a különböző alapokon. Ezerszer leírtuk,ezer bizonyíték van rá (van,amelyik el sem indul egyiken,míg a másikon vígan szalad),úgyhogy aki kicsit is figyelte már ezt az időről időre fellobbanó vitát,az nagyon jól tudja,hogy nem placebo. Igaz,megmagyarázni sem tudta eddig senki. Aki mást állít -mint jelen esetben Te- , az többnyire ki sem próbálta,csak megnézegette ,minek hogyan kell mennie. Papíron.

    De ez nem papír,ez Defy. Sok furcsaságot láttam én már tőle. Az egyik csak így a végére : Domeratornak akad és rettentően carul megy a telóján az a SEA, ami az enyémen hibátlan.De persze ,mint tudjuk a készülékek nagyon nem egyformák. Még az is lehet,hogy a romokkal kapcsolatos különbségek is emiatt jönnek elő.

    Tévedés ne essék,tisztelem becsülöm,aki ilyen mélyen belelát a készülékbe és értelmezni tud mindent benne,akár mert tanulta,akár mert érdekli. Szép dolog. De a szemellenzőt le kellene venni néha,azt gondolom.

    Amúgy meg én a SEA -t önmagában tartom jobbnak,mint a hazai CEE-ket,éppen az újabb kernel okán.És ez talán nem butaság :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák