Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Nagy Zsolt 2 #11300 üzenetére

    Az jó lenne. Amúgy én sem dőlök a kardomba ha idén már nem lesz belőle semmi, mert az új házat úgyis csak szeptemberben tudjuk megvenni és majd csak jövő tavasszal-nyáron esedékes a költözés (és oda logikusan már az új nagyobb csomagok valamelyikére szeretnék előfizetni), szóval nekem onnantól/addigra lenne jó, ha elkészülnének... :B

    (#11301) BBéci: igen még anno olvastam és ez már tényleg jó eszköznek tűnik (papíron legalábbis biztosan). Az még kérdés számomra, hogy ez is menedzselhető lesz otthonról? Mert anno a Cisco-ba nem tudtam belépni, de a Technicolor 7200-ba már simán.

    Mondjuk azért első körben nem fogom kidobni a mostani routeremet sem. Igaz, hogy ez már nem a profi AC-s darabom (azt anno eladtam amikor vidékre jöttem), de azért ez is elég jó (ráadásul 3rd party firm van rajta), és nagyon szépen lefedi a mostani házat az utólagosan vásárolt extra nagy antennáival...

    Maximum ha az új eszköz is mindenben kielégíti az igényeimet (főleg a lefedettség érdekelne mivel ezen nem látok külső antennákat)), akkor majd meghirdetem ezt eladásra. Ha nem elégít ki az új modem, akkor meg lecserélem a TP-Linket egy AC-s példányra pl. pont a tesztben is említett példányra, az elég jónak tűnik... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák