Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergely0430

    újonc

    Üdvözlök minden kedves felhasználót. A segítségeteket szeretném kérni vettem a Németországi lidl-be egy classic sim kártyát regisztráltam is meg minden jó is volt a kártyám két hétig és inaktív lett és nem tudom hogy hogyan lehet aktiválni van még rajta 9 euró engem tudnak hívni de én nem tudok senkit hívni és sms t se tudok küldeni megnéztem a profilom és valóban lejárt a kártya de akkor mért tudnak hívni engem írtam is nekik hogy lehet aktiválni a kártyát de nem kaptam választ mivel nem tudom őket hívni így írtam nekik e-mailt. A másik dolog h adóztatják ezt a kártyát vagy ilyesmit olvastam a profilomon és azt pipáltam ki h nem adóztatom és csak két hétig adtak aktivitást a kártyára persze ezt nem is néztem csak amikor már nem tudtam hívni vele. Utána módosítottam a profilomon az adó részét és eltűnt a kártya lejártának határideje de még most se tudok telefonálni vele. ebben szeretném kérni a segítségetek kérdeztem a német kollégákat is akikkel dolgozok de ők se tudtak segíteni. Segítségeteket előre is köszönöm Üdvözlettel ,és tisztelettel Gergely András

Új hozzászólás Aktív témák