Új hozzászólás Aktív témák

  • justicia

    csendes tag

    válasz Zirowe #855 üzenetére

    Tévedsz, ha azt hiszed, hogy azért nem válaszoltam a korábbi hozzászólásodra, mert elismerem, hogy igazad van. Igazából fölöslegesnek éreztem, mert csak a bizonyítványod magyarázod, ami a korábbi hsz-k tükrében egyértelműen látszik, és sajnos az időm sem engedte.
    Csak, mert látom nem világos: te nem beszélhetsz hűtlen kezelésről, mivel nem bíztál meg senkit idegen dolog kezelésével, hacsak nem tudsz írásbeli bizonyítékot fölmutatni az ellenkezőjéről, ha tévedek, akkor bocsánat. A sikkasztásnál ugyanez a helyzet, nem bíztál rá senkire semmit, hacsak nem tudod érdemben bizonyítani. Az eddig befizetett számláink összegére egyedül a Telenornak lehet igénye, amit valószínűleg érvényesíteni is fog a cégen, részemről nyugodt vagyok, mivel a bankszámlámon ott az utalás nyoma.
    Az, hogy egy magánszemélynek kaució címén utaltál pénzt édeskevés, ha nincs rá kézzelfogható bizonyítékod, hogy azt biztosítékként adtad át és nem rendelkeztetek arról, hogy mikor, milyen esetekben jár vissza.
    Mint végzett jogászok tudjuk, hogy a kaució, más néven óvadék, egy szerződést biztosító mellékkötelezettség, esetemben azonban szerződést nem kötöttünk, kétlem, hogy veled vagy a többiekkel kötöttek volna, gondolom az oka mindenkinek világos. Szerződés nélkül felmerül a kérdés milyen jogcímen használtuk a SIM-eket?Amennyiben a gyanú, miszerint továbbszámlázós a cég helytálló, valóban törvénysértésről beszélhetünk, aminek jelen esetben a flotta tagjai is részesei. Hiszen senki nem fogja elhinni, hogy azt hitték az emberek, magánszemély szolgáltat nekik. Különben is, a nemtudás nem mentesít.
    Állításoddal szemben nem akarok és soha nem is akartam senkit semmire rábeszélni, illetve semmiről lebeszélni. Abban szeretnék segíteni a többieknek, hogy a lehetőségek széles körét megismerve döntsenek és egyesekkel ellentétben nem vetítem ki másokra az indulataimat.
    És,ami azt illeti korábban beszóltál mikor írtam, hogy mennyit spórolt nekem ez a flotta, most viszont a többiek hsz-aiból is ez tűnik ki, de végre találtam egyet, ami egész jó számomra, 3000 ft a havi díj,ami teljesen lebeszélhető 15 Ft/perc áron, kötnek szerződést (ez tuti legális),én kapom a számlákat, nem függök a többiektől, de még így is kell évente adminisztrációs díjat fizetni.

Új hozzászólás Aktív témák