Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz pietrrr #13719 üzenetére

    már leírtam ide számtalanszor. Le lettem hurrogva, hogy nem olyan flotta ahol az én tulajdonomban van a szám.
    És sajnos nem publikus, és nem a hencegés volt a fő üzenet, hanem hogy tök gáz hogy publikus(=lakossági) ajánlatok szánalmasak, és hogy más országokban ha betévedsz egy tescoba és ott leakasztasz egy eldobható sim kártyát akkor kb ~3ft/percért telefonálsz... mondjuk onnan haza ide...
    mindegy ez magyarország ezt szeretjük :D

    szal az én flottám szerencsére nem Gipsz Jakab pénzverdéje, egy neves szolgáltató dolgozói flottája.
    Olcsóbb mint a DPI nem 200mega hanem 2Giga, és fele annyi a percdíj, vagyis kevesebb mert kereken 5ft/min természetesen másodperc alapon, nekem annyi a nyűgöm, hogy 1 év szerződést kellett aláírni... amit én nagyon nem szoktam de a mobilnet miatt nagyon megérte :) szerintem...

    mindegy nem hencegés, de te kérdezted :D

    körbe kell kérdezni, körbe kell nézni, ki lehet fogni sokkal jobb ajánlatokat mint a DPI, és szerintem attól nem kell megijedni ha nem a te neveden van a szám, ha egy nagy flottánál vagy, biztos nem fog olyan előfordulni mint a kis flottáknál hogy letiltják a számod mert más nem fizeti, meg nem engednek el, stb...

Új hozzászólás Aktív témák