Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazsnak

    tag

    válasz koxaman #10 üzenetére

    Telefonon nekem a cm modok mikor fagytak mert volt h elkezdtek, egy gyari visszaallitas megoldottta. Amennyiben ezutan visszateszed az appjaidat es szinten elkezd fagyni, akkor valamelyik app lesz a hibas.

    Amint raerek rateszem az 5os verzioju minix fw-t, a 6os egy pre verzio lattam a forumjukat en is olvasom, kilottek a nagykozonsegnek netatesztnek :-) egyenlore megprobalom az utolso stabilt aztan ha majd nem sikerul betoltenie igy sem a funkciojat nalam marad jateknak amig nem talalok hasznaltaho xbmc megoldast.

    Xbmc gotham nekem vitte a videot de hang egy iszonyatos suvites es serceges volt, ezek szerint nalam volt valami es kellene mukodnie. Megprobalom ujra az fw update utan.

    Mivel oldod meg hogy sdkartyara backupolod a rendszert? Melyik app vagy mit hasznalsz. Ez erdekelne, mert amint latom surun jonnek az updatek.

    Probaltal mar oc kernelt? Gondoltam rarakom az 1,8ghz-es verziot allitolag iszonyatos a kulonbseg vele, es tok huvos, van majd 2ghzes kernel is. Probaltal mar ilyesmit?

Új hozzászólás Aktív témák