Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz user137 #1753 üzenetére

    Na akkor már megérte beírnom :)

    Geree: gondolkoztam rajta, sőt azon is, hogy előző oldalon linkeltem, hogy találtam egy paneltáp kapcsolási rajzát, leírását és építési tapasztalatait, itthon meg van elfekvőben egy állítható feszültségű 120W-os notitáp, és akkor ezekből készíteni valamit és a pofátlanul túlárazott picopsu-t kiváltani. Körbenéztem házat német ebayen, de nagyrészük nem felel meg a feltételeknek, maradék vagy nem szállít külföldre, vagy szállítással együtt már olyan drága, hogy a fentebb felsorolt ház+táp kombinációk olcsóbbak, és ehhez a táp ára (ami benne van, az cserés, mert többségükben régi elavult kérdéses minőségű táp van) még hozzájön.
    A másik pedig s.k. készíteni házat -- ami mondjuk annyira nem is áll messze tőlem, barkácsoltunk már sokmindent, szebb is lenne és jobb is, viszont az megintcsak idő és kicsit pepecs, és táp is kell hozzá.
    Viszont most nincs kedvem sokat tökölni vele, pár napon belül kapok lapot, a kis fájlszerverem pedig pár napja szétesett (ext3 fájlrendszer-hiba), ezzel raknám újra össze (csak kellemesebb gui-s és erősebb gépen csinálni) és ez helyettesítené.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák