Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz op9 #14878 üzenetére

    A kisebb és a halkabb az pont ellentétes célok :) mivel általában minél kisebb annál könnyebben melegszik, emiatt pedig annál hangosabb a hűtés.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • HookR

    addikt

    válasz op9 #14878 üzenetére

    Realan termékek közül csak egy-két darab szerezhető be Magyarországon. Az adapter.hu kínálatában lelhetőek fel, pl.:
    - EPC2 (E-2020)
    - EPC3 (E-2012 / E-2015)
    - EPCA3 (E-K3)
    - PSU120W (LR1005-120W12VDC - Időközben már levették a Realan honlapról, gondolom már nem gyártják. Van helyette LR1007-120W12VDC)

    Egy hónapja megpróbáltuk szorgalmazni az adapter.hu kínálatának bővítését. Hogy úgy mondjam heves ellenállásba, nagy fokú rugalmatlanságba ütköztünk. Így lényegében marad a külföldről történő rendelés.

    Morex házak is vannak hazai forgalomban, számtalanszor botlottam bele netes kutakodásom során a névbe. De hogy a topikba linkelt példányok is kaphatók-e, azt nem tudom.

    (#14882) Black&White: Házat, illetve ahhoz hasonló méretű csomagot még nem rendeltem, de pl. paneltáp Kínából fizetéstől számítva 1 hét alatt ért ide házhoz.
    Majd kijavítanak, ha tévedek, de szerintem a több hét szállítási idő az raklap-, vagy konténerszámra rendelve lenne, konténerhajóval. Az ilyen egyéni, 'kisebb' csomagokat inkább repülővel hozzák, ahogy a paneltápot is, ráadásul az 1-2 nap alatt megérkezik Ferihegyre. A 'gyenge láncszem' a NAV, ergo sok múlik azon, hogy mellékeltél-e minden szükséges adatot, iratot a gördülékeny ügyintézéshez, vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák