Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz z00li #8365 üzenetére

    Nincs mit.

    Viszont ezekbe nem tudok segíteni neked mert jó pár éve AMD procim van és nem követem a fejlődés útját, teszteket sem olvasgatom de talán majd tudja valaki a választ vagy a procis topikba kérdezz rá.
    Anno feltettem ezt a kérdést (gondolván hogy egy azon jelölést kapnak az int. vga-k) de nem összevethetőek a típusszámok választ kaptam.

    "Teljesítményileg a Intel HD ( 1156) / HD 2000 ( 1155) / AMD integrált ezek 10% szóráson belül egy szintűek. Az intel hd 3000 viszont már az amd 5450 és nv gt 220 szintjén van."

    Konkrétan azt sem tudom hogy a G620-ban milyen vga van (talán HD Graphics 2000) és ha jól gondolom akkor a körül lehet a teljesítménye amit talán az ára is tükröz mivel a nagyobb tesók = nagyobb teljesítmény elvén. Esetleg tesztekből kiderülhet egy két infó.

    Ha jól láttam a lap adatlapját ott nincs megjegyzés a videó kimenetekkel kapcsolatban így szintén saját vélemény hogy kezeli mindhármat akár egy időben ha bírja a cucc.

    HDMI is jó kérdés ezt sem használok de ha a chipset tudja akkor tuti kiküldi ami szerintem már régóta alap.

    Ezt most ne köszönd meg, nem tudtam sokat hozzátenni. ;)

    (#8368) jobesz

    Ott kezdődik hogy kinek mi a mini.
    Aztán mik az igények és mennyiért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák