Új hozzászólás Aktív témák

  • spgabor

    aktív tag

    Sziasztok,
    technikai segítséget szeretnék kérni. Lenti mellett erdős területen völgyben van a helyszín.
    Eddigi történések: soha nem volt túl stabil a vétela a magyar csatornákon, szlovén csatornák szebben jöttek. Kb 10 m-es az antenna rúdon van az antenna. Az antenna egy közepes 3 árbócos antenna. Idén tavasszal beszerzésre került egy 4G/LTE szűrő és egy Terra 15 dB-es erősítő, és újra is kábeleztem jó minőségű kábellel. Az antenna Lenti irányába forgatva. 90%-os jelerősség és minőség az árbócra szerelt eszközökkel. Minden tökéletes lett.
    Majd nyár eleje-közepe környékén egyik napról a másikra nem jött be se a magyar, se a szlovén földfelszíni adás. Ezért ellenőriztem a csatlakozásokaz, cseréltem boxot, erősítőt, tápfeladót. A szűrőt kiiktatt, másik kábellel is és antennával is megpróbáltam. Lényegében ismét újjá lett építve. Most ott tartok, hogy az eddig stabil Lenti irányába 0%-os a jelerőség és a jelminőségem.

    Mindigtv hibáról nem tud. Mi okozhat ilyen jelenséget? Van esetleg valami tanácsotok vagy tippetek, amit kipróbálhatok?

    Köszi!

    Üdv.
    spgabor

Új hozzászólás Aktív témák