Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jlaudio

    tag

    válasz Viperator #6207 üzenetére

    Hát nem sok infót találtam a gyártóról csak valami lengyel oldalt, a B3 az 43mm gömbátmérőjű, a legnagyobb a B4 ami 53mm de ez már 797g, a b3 is elég nehéz 603g, mivel főleg utazásra lessz használva minél könnyebb fejet keresek. Amit találtam és szimpatikus az a Sirui G-20KX, 36mm gömb, 360g, 20kg teherbirás az ára elég húzós valami 86 dollár... Még drágábban találtam 3 Legged Thing AirHed Switch. Equinox Pro Ball Head ez valami 300g és 37kg a teherbirása ennek csak két baja van, drága és iszonyat ronda szinekben gyártják...
    Sirui gömbfejet használ itt valaki, esetleg Benro B sorozatot? Az olcsóbb kinai gömbfejektől félek (20-30 dollár az ebayen) mivel a gépemre és az obikra sokat spóroltam és nem szeretném ha valami baleset érné őket, inkább vásárolnék valami ismertebb márkájú minőségibb fejet (persze Arca, Markings flejtős ezek nekem nagyon drágák) a Benro állványom amit vettem minőséginek tűnik ezért a Benro Sirui kinai gyártókra gondoltam mint jó ár-érték arányú gyártók, akik már régen a piacon vannak és elég jó visszajelzések vannak róluk.

Új hozzászólás Aktív témák