Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoles

    senior tag

    válasz sztyui2 #776 üzenetére

    Az én véleményem röviden: pénzkidobás. Inkább idd el az árát! ;)

    Egy Manfrotto próba után ilyet venni? "Kicsit" csalódott lennél.

    Nálam ez pont fordítva ment. Először egy ilyennel kínlódtam (szerencsére csak kölcsöncucc volt), azután úgy döntöttem, hogy vagy egy rendes állvány, vagy inkább semmi. Egy hete már megvan az öreg Manfrottom :) , na az rendes cucc. Még így, öregecskén is szarrá veri az új hama csodákat. (Igaz, két nap munkám volt vele, de olyan lett, mint egy új. Sőt! ;) )

    Nem neked való egy ilyen hama. Láttam a képeidet, neked ez túl profi! :DD

    De komolyan, ez nem arra való, amire te használnád. Te szeretsz fotózni (ráadásul tudsz is), ezt néhány nap után kinőnéd és megbánnád. És ugyanott lennél, mint most (szeretnél egy használható állványt), csak épp a nyakadon van egy hama, amit kb 2-3 ezerért talán el is tudsz adni.

    Szerintem vagy rakj még hozzá, és például nézd meg ezt, vagy vadássz egy használt állványt, mint én. Lehet, hogy a johnjohn által ajánlott Velbon is jó, nem ismerem.

    Ha mégis "ragaszkodsz a hama márkához", netán nincs rá több zseton, akkor szerintem alkudj le egyet a vaterán vagy hasonló helyeken, max. 3 ezerért biztosan megkapsz egy használt darabot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák