Keresés

Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Sziasztok, en e ketto kozt vacilalok: 6950CFX vagy GTX 580. Igazabol tueom h az elobbi jobb teljesitmenyen. Amitol felek az a CF-el jaro 'nyugok'... Nem tudom ezzel kApcsolatban mi a velemenyetek. :) Azt latom h sok mindenbe nagy elonye van a 6950CF-nek de vajon az uj 'nv-s' jatekoknal se lesz olyan mint pl sokszor volt az 5870nel?! Nfs shiftre gondolok pl. Ill. A CF betegsegei is aggasztanak kicsit mint pl a stuttering, bar tudom az minden tobbkartyas rendszernel van.

    Egszo mint szaz, a 6950cf erosebb lenne csak attol tartok h az nv 'elonyei' miatt ez nem annyira mutatkozna meg mint kene. :) Errol kene egy kis pro/con.

    Nagyon koszonom mindenki segitseget !

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    Köszi srácok mindenkinek! :) Én is abszolút Veletek vagyok! :) CF-től félek mint a tűztől, de azért gondoltam megkérdezem...

    Nem a játékok miatt kell elsősorban btw. :) Arra elég lett volna még a 480 is. Csak hát tudjátok, hogy van ez: add el viszonylag jól amíg lehet és jöjjön egy újabb széria. Ref 580-ra nem nagyon vágyom viszont, úgyhogy lehet bevárom még azt az 590est! :D Szellőzés nem gond. Ha másra nem akkor arra jó lesz a várakozás hogy a 'utánhackelt' 580asok ára talán addigra lejebb mászik picit.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    válasz 93.Szabi #33010 üzenetére

    Noha nem tudom hogy az illetonek 2500K-ja van e vagy sima 2500 de amennyiben az elobbi akkor egy 2500K 4GHz felett hol nem hajt ki elegge egy 6990et szerinted ?! :U Lazan kihajtja... Legalabb is valoszinuleg meg mindig jobban mint aakar egy top bulldozer...

    Edit: nem akarom latatlanba a bulldozert lehuzni mert nem lattam meg 2500K vs 8 core-os huzott buldozer tesztet de abbol amit olvastam sok jora nem tippelek.

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    válasz miresz #33016 üzenetére

    Igen ebben nem voltam biztos, hogy a 8120/50 hogyan viszonyul a 2500K-hoz de abban biztos vagyok, hogy egy 2500K 4.5GHz-en (ami 1 percbe kerül elérni kb) vígan kihajtja a 6990-est sőt még többet is talán. Az egy más kérdés, hogy a szintetikus tesztekben nyilván többet mutat majd egy i7 3960X. Ha valakinek arra kell akkor abba a kategóriába gondolkodjon de jelenleg mindennapi használatra tökéletesen elég a 2500K. :)

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Aktív témák