Keresés

Aktív témák

  • tombar

    senior tag

    válasz winfier #26658 üzenetére

    lényegében a szimpátia fog dönteni. igazság szerint 2 giga ram fHD felbontás fölé kell csak ( ezen belül akkor, ha motor olyan h kéri a vramot. pl gta4), de oda meg a 6950 gyenge.
    ha azonos árban kapod a 2 kártyát, akkor én a radeont ajánlom. ha az 560 ti kicsit olsóbb, akkor azt.
    giga 560ti-nél érdemes a rev2es ill rev3as változatot választani. ezek alapórajelesek (szemben a rev1es 900mhz-cel), de stabilabb pcb-vel és tápellátással vannak ellátva, főleg a rev3, amit komolyabb tuninigra is ajánl a gyártó.
    asusnak a dcu hűtője is egész korrekt, bár azt mondják h biost kell frissíteni, mert kerepel a venti.
    én msi tf2-t vennék, 880mhz-re van húzva a core, stabil és jó hűtésű (meg 100/%os venti fordulaton zavaróan hangos, de lényegében az összes)
    érdemes lenne meggondolni a hawk revíziót is, szint egy árban van a sima oc-vel. 950 mhz a core órajel, ami elég korrekt, komoly pcb-vel és stabilitással (? erről nincsen komolyabb infóm, 1-2 tesztben olvastam a 8+1 fázis miatt).
    6950ről nem tudok túl sokat mondani, topikjában biztos tudnak tanácsot adni :)
    btw jól fogsz járni a konfiggal. :)

    Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

Aktív témák