Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz bigdaddylaza #4672 üzenetére

    A 42LF5610 és LF561V-t lehet ennyiből venni[link]. Nemtom hol vennéd, de ahol hitelre is lehet, pl. Edigital, vagy Médiamarktban ezeket nem láttam, egy kicsit drágább modellek közül lehetne választani, mint az LG 40LF632V + LG 42LF5800, de ezek azért jobbak is mint az alap tévék.

    Dareiosss Azt a teszt oldalt sztem ne ajánlgassuk, mert csakis USA modelleket tesztelnek, ami teljesen más, mert ott másféle elektronikával és panellel szerelik, más a tv szabvány is, stb. Több esetben a külső sem egyezik az EU modellekkel és ez is félre vezetheti az érdeklődőket. Vannak PH-s és itthoni tesztek inkább.

    Andrash22 Hát, a szempontjaidat összegezve neked kell dönteni. Amit még írnak, hogy a CS630E nem tud PVR-t és Timeshift-et. Azért írom, nehogy utólag meglepetés legyen ez a dolog. Bár én sem értem, hogy ezeket meg a DTS-t is hogy lehet kihagyni? Utóbbit megoldhatod, ha csak HDMI-ről és külső hangeszközzel filmezel.
    Talán a 43LF632V, ami edge ledes az focira is jó lenne, és tudja a DTS-t is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák