Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    Sziasztok!

    Az volt a tervem, hogy vasarolok egy 35-40" kozotti 4K monitort a szamitogepemhez, de ugy talaltam, hogy azok nagyon dragak, meg szeretnem, ha menne szamitogep nelkul is rajta a YT, meg a Netflix, meg akkor mar legyen benne hangszoro is, ha lehet. Ugy latom, hogy az mar TV.

    Szoval, szeretnek egy TV-t, az alabbi parameterekkel:
    1. Tévére szánt összeg, forintban? 150 ezer
    2. Mire használnád leginkább? filmnézés, bongeszes, meg ilyenek, nagy kijelzo a laptopnak
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 1m +/-40cm, 35"-re gondoltam eloszor, de 43" meg elfer
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Nincs vilagos, egesz nap neznem.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Szembol, de kozlerol, es nem szeretnem, ha a sarkokon elcsuszik a szin.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? Netflix, Youtubem es ha lehet, akkor PIP, meg android tukrozes (de a ket utobbi nelkul kibirom)
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? HDMI, meg analog kimenet, ha lehet, illetve RJ45 ethernet, min. 2 USB, es legyen WIFI is.
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Mindegy, falra akarnam tenni.
    9. Miket részesítesz előnyben? Samsung, LG, Philips... esetleg Sony.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? Legyen rajta fizikai "be" gomb, vagy be lehessen wifi-n kapcsolni.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet? Uj, vagy ha hasznalt, akkor legyen max. 80 ezer.

    Amit kineztem: LG 43NANO766QA, Philips 43PUS6162

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák