Új hozzászólás Aktív témák

  • P@ly

    tag

    válasz #94529552 #8322 üzenetére

    Rosszak az nem kifejezés. Nagyon látszik, hogy a 4K-kat akarják eladni, jó ha volt kettő darab FullHD TV, de azok is jól eldugva.

    Így van, a 4K TV-ken tolták a demó anyagokat amik tényleg nagyon gyönyörűek voltak (amiket ajánlottál: UH7507, UH7707, H8507 brutálisan jól néztek ki). Természetesen 2 percenként akart az eladó segíteni nekem. Fél füllel hallottam, hogy beszélik rá a gyanútlan arra sétálókat, hogy vegyék meg ezt a TV-t (ami cirka 700.000 Ft volt). Na ez volt az a pillanat amikor sikítva menekültem el. :) Illetve ez a tömeg valami szörnyű (de lehet velem van a baj).

    Viszont elkövettek egy hibát, hogy két FullHD SONY TV-n ment a Star Wars trailere és olyan 2 méter távolságból tényleg szépnek tűntek (egyik talán a 48WD650 lehetett). A fekete fekete volt a mozgás is rendben volt, stb. Itt döntöttem el, hogy nekem nem kell még a 4K, ami pénz megmarad azt beleforgatom a PS4-be + 1-2 játék is kijön még belőle.

    Úgyhogy nagyon úgy néz ki, hogy az LG 49LH630V lesz a nyerő (árban is egész jó)!

    Illetve így a Denon erősítőt se kell eladni/cserélni mert ő sajnos nem tud 4K felsálázást.

    Köszi szépen mindent! :R

Új hozzászólás Aktív témák