Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz szasanyi #29925 üzenetére

    Az Euronicsnél van e lehetőség plusz garancia vételére?Vagy ez téged nem érdekelt?Boltból rendelted vagy weben?Voltam a MM kiprobálni és tényleg jó csak az ára több sajnos a MM-ban a legjobb az Euronics de ott nem látom ,higy lehetne kötni bizt rá.Amúgy megy itt a sok ajánlgatás a direkt ledesekre csak éppen ez még így magában nem elég!Nagyon rendes volt a srác és mindent elmagyarázott nekem meg meg is mutogatott.KB az ég világon semmivel se jobb ha csak sima Direkt Ledes mint az edge ledes.Csak a csúcs gépeknél jön elő a különbség ugyan azzala a beállítással néztük ugyan azt a filmet amit vittem pendrivon.Durva ,hogy mennyivel jobb egy komolyabb nagyobb szériaszámú tv akár az eggyel kisebb sorozatúhoz képest is.Sony 55 KD 9005 is megnéztem az se rossz tv ugyan annyiba is kerül mint az LG.De az eladó is azt mondta ,hogy az LG jobb egy kicsivel.Ha lenne lehetőség a plusz garira akkor én is berendelném azonnal.Vagy majd az eggyel nagyobb 9 sorozat ha leakcióznák na az se semmi volt ;)Szóval várakozó üzemmódba kapcsoltam..A Samunak is van ilyen tudású de az egyből 150 majdnem több is.

Új hozzászólás Aktív témák