Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz ricsip #73367 üzenetére

    Ez amit írsz, egy nagyjából megtörtént már itt Crucial, meg WD SSD-kkel is.

    Van róla elég ismeretanyag. Viszont Te hordozhatod tovább véreskardként a 870 Evo-t, én nem ajánlottam eddig se, Te emlegeted most is.

    20 éves az accountom, szóval nem most kezdtem.
    Az meg , hogy ki mikor kezdte nem releváns a téma kapcsán. Ezzel érvelni felesleges, nincs előnyöd ebből, és nem jár semmi királyi rang sem ettől.. Nem, ezzel felesleges jönni.

    Aki vásárolni akar, kérdezni fog, kérdezett eddig is. Most Te csapod a hullámokat... Mondjuk nem értem miért, vagy, hogy mit akarsz ezzel...

    Ez a Te teóriád. És nem védem a Samsungot, de ebből fél évente témát csinálni felesleges. Tessék elfoglalni magad valami mással.

    [ Szerkesztve ]

    -

  • Pyttawrx

    HARDVERAPRÓD

    válasz ricsip #73367 üzenetére

    Le van írva a fórumban ez is. Ha unatkozol azt ne itt tedd köszi. Ezért van a fórum, hogy kérdezzenek.

    szerk:
    Jah és igen, ha a kérdéssor kitöltése az első, akkor főleg azonnal kap választ, és ajánlást is, amiben nem lesz benne a 870 evo. Erről ennyit. Ne kötekedj feleslegesen.

    Ja és azaAdatvesztés? Szinte mindentől függetlenül szajkózzuk, ha jól emlékszem te is, hogy a fontos adatokról kell rendszeres mentés……

    [ Szerkesztve ]

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz ricsip #73367 üzenetére

    Nem kéne hozzászólnom, mivel fel is lettem kérve erre nemrég, de majd felkérnek megint, hogy ne írjak ide többet. ;) Annyit tennék hozzá, hogy szerintem egy ilyen topikban egy év türelmi idő bőven optimális, mielőtt kijelentik, hogy egy eszköz ajánlott vagy nem ajánlott! Mégis mi alapján lehetne kiírni, hogy nem ajánlott? Mindenki elfelejti, hogy a 860 EVO után a 870 EVO-t is igen nagy darabszámban vették az emberek, így még ha sok hiba felmerül is, azt is az eladott darabszám függvényében kéne értékelni. Nemrég kiadtak hozzá fw-t, az tény, de iszonyatos mennyiségű 870 EVO meg hibamentesen fut, így aztán milyen alapon írnák le itt, hogy kötelezően fel kell rakni az új fw-t? Ritka marhaság lenne és lássuk be, hogy senki nem tud százalékosan hibás mennyiségi mutatóról, bár tény, hogy a 850 EVO és 860 EVO közel sem produkált ennyi hibát.

    Egyébként konkrét terminal kimenetek vagy más konkrét smart adatok vannak, láthatóak nagy számban ezekről a hibákról vagy megint csak az van, hogy van jó pár hibás termék és mivel egy nagyon várt SSD volt, ez a relatív kis mennyiségű hiba nagyon fel lett fújva....mert szerintem aki emlegeti, hogy húdebajvana870evo-val, azok 98 %-a is csak olvasott róla?

    Az meg általános, hogy a topikok Összefoglalóját nem olvassák a népek, de tök mindegy, egy ajánlott/nem ajánlott megállapítás csak igen nagy számú bizonyított eset után kerüljön be ide! Nekem épp így van bizalmam ebben az Összefoglalóban is, hogy nem csak úgy ukkmukkfukk kerül bele, hogy XY SSD ajánlott vagy éppen nem az! Az se kizért, hogy időben csúszik egy Osszefoglaló aktualítása, de mivel a Tg a saját szabadidejében dolgozik rajta, így nehogy már számon kérje bárki, hogy miért nem totál naprakész egy ÖF!

    kb ennyi a meglátásom 870 EVO nyekergéssel kapcsolatban és sorry, hogy a direkt felszólítás(ok) ellenére is beleszóltam a hozzáértők dolgába! :B Mivel ez is érintheti a Linuxos közösséget, emiatt bátorkodtam írni.

    Az adatvesztés téma meg nem tudom, hogyan kerül bele bármilyen formában is az SSD ajánlások közé? :F

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 860 EVO 1TB SSD 30eft 6,7TB írás még garis

Új hozzászólás Aktív témák