Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackx

    tag

    Sziasztok!

    Sokat olvasgattam a fórumot, de nem igazán sikerült dűlőre jutnom. Az ASUS RT-AC58U ami jelenleg a favorit, de topicjában fagyásokat olvastam, ami nem túl pozitív.
    A következő képességű routerre volna szükségem Digi 500 -as vagy 1000 -s net mellé.

    Dual bandes, mert jelenleg egy többszintés családi házba kellene a felső emeletre a router, ahonnan osztaná a netet főként 2 szinttel alatta levő szobába wifin keresztül. A router pozíciója fix, mert az emeleten kábelesen csatlakoznak az eszközök. A 2.4 ghz-es hálózatot használnám erre, nincsenek környezeti zavaró jelek, lévén hogy távolabb vannak a házak.
    Antennás volna a preferált, hogy tudjam állítani a szórás szögét, ezért a TP-LINK Archer C7 kiesik, pedig nagyon szemeztem vele.
    A TP-LINK Archer C5 v2 -nél úgy olvastam 2 antenna van, de ezek az 5 ghz-hez vannak, vagy felesben?
    Az 5 ghz-re jelenleg nincs szükség, viszont azért szeretnék ilyen routert, mert pár éven belül költözés lesz, és nem tudom milyen környezeti viszonyok volnának.
    30 ezer alatt szeretném kihozni.

    Ötletek? :U

    [ Szerkesztve ]

  • Jackx

    tag

    Feltenném itt is a kérdést, hátha valaki tudja.

    Az érdekelne, hogy a TP-Link Archer C5 v1 -nél a 2.4 Ghz-hez tartozó antennák belül találhatóak a routeren belül, és a kinti 3 pedig az 5 Ghz-é?
    Illetve hogy a TP-Link Archer C5 v2 esetében a 2 külső antenna amolyan kétsávos, ergó egyszerre csak az egyik, vagy a 2.4 Ghz vagy az 5 Ghz képes működni?
    Fontos volna tudnom, mert családi házba kellene a router, és padlón keresztül szeretném az alsóbb szintekre sugározni a wifi jelet. Ezért 2.4 Ghz-es külső antennákra volna szükségem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák