Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    veterán

    válasz dkess #85780 üzenetére

    Na állj meg Vándor, nem én nézem a Cseh 2-t hanem te a Magyar Királyi 1-et. Másképp fogalmazva: Bedőltél pedig nem is kanyarodtunk. ;]
    Oké, lehet félreérthetően fogalmaztam amikor a 85759-es hszed-re reagáltam, DE az ott általam kritizált fals infó nem neked vagy pontosabban nem Rólad szólt hanem Szaszabond 85743-as hozzászólására, ahol kerek perec leírta hogy az 1db-os AX92U 85K Ft, de nem tett mögé egy ÁK linket hogy tényleg annyi. Rákerestem és dobott egy boltot az ÁK ahol 69,9K Ft caca 70 ezer, tehát a kettő 140K, ami pont 10K-val olcsóbb a 150K-s duo packnál. Ha ennyiért városon belül megkapom akkor érte megyek, de ha 100 Km kéne autóznom érte akkor nem mennék érte én sem mert amit az áron nyerek azt bukom a benzin árán és az időn amit az utazással töltök.
    A 85742-ben linkelt Svájci 5%-os áfa meg majd akkor érdekel ha én is Svájcban élek, addig felteszem, hogy aki itt érdeklődik, és javaslatot kér az itt él és nem külföldön.

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák