Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Speeedfire #8431 üzenetére

    Melegedés szerintem tuti nem játszik szerepet, az előző routeremnél meg főleg nem. 24/7 üzemben ment, ha rendszeresen túlmelegedett volna, akkor elég hamar kidobhattam volna... (De mai napig gond nélkül üzemel ezt a hibát leszámítva, ami viszont ezek szerint [hogy az 1043ND-nél is előjött] már nem is feltétlenül a router hibája, vagy fingom sincs...) Nagyon sokáig jól ment, aztán egyszer csak random időközönként elment, aztán megint sokáig jól ment, és egy idő után megint előjött a hiba... Tehát épp ez a baj, hogy nem találom az összefüggőségeket, az okokat, pedig rá szoktam jönni, de ennél annyira nem lehet kiszámítani az előfordulás idejét, hogy fogalmam sincs, mi a para.
    De az 1043ND-nél még csak egyszer fordult elő szombat (3 teljes nap) óta (amióta megvan), gyorsan hozzáteszem, fogalmam sincs, minek a hibájából, tehát én nem írnám le az 1043ND-t, mert egyáltalán nem biztos, hogy az a hibás.
    De user error sem lehet, mivel semmit nem változtatok, és akkor is előjön.

    Hibáztattam a modemet is, de ez megint nem stimmel, mert attól még a 192.168.1.1 felületnek be kéne jönnie, mivel az ilyen szempontból független a modemtől.

    (#8432) Beri: igen, csak egyszer játszotta el eddig (még csak szombat óta van meg a router). Fogalmam sincs, minek kéne betudni a hiba okát, mert a korábbiak alapján konfig- és user-független a dolog. Amiket itt írtam fentebb, azokat is olvasd el plíííz, hátha van ötleted. :) :R

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák