Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Speeedfire #8286 üzenetére

    mára már olyan linksys termékekhez is adja a nevét cisco, amihez már nem illene - és ennek előbb vagy utóbb böjtje is lesz...
    az asus routerei minőségben - hardveresen - jók, okkal tartoznak a drágább kategóriába!
    részemről gyakran inkább asus, mint például linksys - annak ellenére, hogy utóbbinál ott virít a cisco reklám is!

    [ Szerkesztve ]

  • Beri

    addikt

    válasz Speeedfire #8286 üzenetére

    egy cisco mégis csak cisco
    Ez tényleg komoly érv :DDD

    a cisco-s termékek is más tészta mert ott elég komoly dolgok is vannak benn ami nyom az árba rendesen
    Ezt is öröm olvasni :)

    Az egy dolog, hogy mit ajánlanak egymásnak az ájtísek, egy műszaki cikk minőségét nem a gyártó múltjával mérik. Ez itt nem "melyik gyártó a legpengépp" topic, én nem tudom azt mondani senkinek, hogy vegyen inkább linksys-t, mer' csak az a hálózat, amit ők csinálnak.

    Az asus-okról sem mondtam, hogy többet érnének a többieknél, csak ebben a helyzetben az n13u a megoldás, nem azt tanácsolni valakinek, hogy vegyen egy mókolható routert és álljon neki linuxot telepíteni. Te ezt teszed, de van, aki nem fog otthon barkácsolgatni, aztán a boltból router és pénz nélkül hazamenni, miután gariztatni próbálta a flashelés közben brickelt 1043-ját.

    A 1043ND a legolcsóbb gigabites lannal szerelt router, amit érdemes megvenni (bár 16k még mindig sok), az open-wrt támogatás csak plusz, van is egy, mióta kapható. Viszont nincs szükségem nyomtatómegosztásra, nem akarok torrentezni 400Mhz-es cpu-val és 32MB memóval. Nekem netmegosztásra kellett a router, nem akartam semmi pluszt (open-t is csak azért húztam rá, "because we can"). Ha szükségem lett volna bármilyen szolgáltatásra, amit a tp-link nem tud alapból nyújtani, n16-ot vettem volna (bármennyit is síránkoztam miatta :D ). Nem várnék arra, hogy majd valaki megírja a szoftvert, amivel majd talán működni fog, amit szeretnék. Másoknak is csak ezt ajánlom, nagyon sok szívástól meg tud menteni (még ha szerinted az asusok szoftvere gagyi is), pláne akkor, ha átlagos felhasználók vagyunk, nem kíserletezni vágyó "póverjúzerek", akik napokat áldoznak a routerük szoftverének alakítgatására.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Aromamizer RDTA V1

Új hozzászólás Aktív témák