Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    válasz bluemirage #55538 üzenetére

    (#55536) Sub-ZeRo - igen, laptopban gigabites hálózati kártya van.

    TP LINK switchet akarom egyébként lecserélni. Router is gigabites.

    Nappaliban van a router, erre csatlakoztatva lanon egy TV, asztali BD lejátszó, SYNO Nas, negyedik portból egy cat5e kábel megy a switchbe ami helyileg a hálóban van. Switchez csatlakoztatva a Dune, egy másik TV és egy PS4.

    Mit javasoltok, nem tudom átrendezni az eszkőzeimet. Szerintem új switch, más márkájú.

    Routerből - lan kábel közvetlenül rádugva a dune-re, semmi gond nincs, fájl olvasási teszt sebesség - 30-35 MB/S. Amennyiben a routerből a lan kábel a switchre van dugva és innen a dunébe, fájl olvasási teszt 10-11 MB/S. Cat5e kábellal próbálkoztam, vásároltam zsír új cat7 AQ Forrest lan kábelt, ugyanezek az olvasási sebességek. Arra gyanakszom, hogy valamiért ez a típusú switch nem működik megfelelően a dune-vel, másra nem tudok gondolni :U Nem próbáltam meg másik portot a switchen.

    Másik példa ami OFF: korábban volt egy A410-es popcornom, erősítőm az pedig CA. Annak ellenére, hogy a popi tudta a True-HD hangsávot, mégis akadozva játszotta le, több teszt készült akkor. PS4 összedugva erősítővel, bluray lemez, True-HD hangsávot lejátszotta.

    Külső HDD összekötve popcornnal, amin volt True-HD hangsávos anyag, így sem játszotta le a popi. Visszavittem az üzletbe, ott letesztelték Marantz és Denon avr-el, popi simán lejátszotta az említett hangsávot.

    Lehet a mostani esetben is csak valami kompatibiltási probléma van.

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák