Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Gubek-Einste #44231 üzenetére

    Az Asus N18U már túl jó, az már kvázi egy NAS és ami ilyen okos meg gyors az már szokott akár 20W körül is enni kérni, ami azzal van kompenzálva, hogy idle lemegy 3W körülire.

    Az Asus weblapja nem is ír fogyasztást gondolom, mert zabál ez is. Torrent mellett viszont nincs idle plusz ott a külső HDD még hozzá, ami olyan 5W körül minimum kér ha seedelek róla, szóval arra jutottam, hogy egyelőre akkor nem éri még meg.

    Egy 25W-os cucc 24/7-ben zabálva és még a HDD sem folyamatos üzemre tervezett abban a műanyag vacak tokban így az is hamarabb térdel.

    Megvárom a köv. generációt a torrentezéssel, gondolom úgy is az lesz, hogy tesznek ezekre a nyákokra is majd az SSD-re már nem kellő régebben legyártott chipekből így lesz beépített háttértár bennük alacsony fogyasztással.

    Drága még, inkább seedelek százával egyszerre asztali géppel ami picit többet megy emiatt de árban szerintem kb. ugyanott vagyok.

    Mondjuk routerrel könnyebb lenne átszokni a magas felbontású filmekre. Mindegy már jövőre elkezd zuhanni az SSD úgy is, majd meglátjuk mi lesz.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák