Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz ecaddict #7826 üzenetére

    Köszi a linkeket!
    De olyan nincs ami firmware frissítés nélkül is működik? Kellene a garancia is.

    Beri:"80/25 alá pedig a minimum a 1043ND, ahogy már milliószor le lett írva."
    Ezt nem teljesen értem. 80/25=?? 80/25Mbit-et akar jelenteni?
    TP-LINK TL-WR1043ND Erre gondolsz? És ez jobb mint pl. az ASUS WL-500W? Mivel tud többet?

    Megmondtam nem akarok egy gépet összedobni! Meg is mondom, hogy miért:
    1. Miért vegyek egy másik gépet, ha kevesebből (vagy ugyannnyiból) is megúszhatom?
    2. Villanyszámla is van a világon. (nem tudom mennyit fogyaszt egy ilyen router, de remélem 15-20W alatt marad).
    3. Több helyet foglal.
    Tehát nem azzal van itt a baj, hogy hülye lennék "bekonfigolni" egy linuxot.
    "persze megoldhatod windows serverrel is, de az nincs ingyen" miért ne lenne ingyen? A mostani is ingyen van:)

    "Az n16 sem fog bírni megákkal tölteni vagy seedelni" - miért mennyivel tud tölteni? Konkrét adatokat ha lehet, köszi. Nekem bőven elég lenne, ha 1MB/s-al tudna tölteni! Ezzel a sebességgel egy éjszaka alatt 30-40GB-ot is lelehet szedni! Senki sem beszélt itt több MB-okról. Nem Gigabites seed szervert akarok.

    Nekem ami fontos:
    - A PC-n teljes sávszélességgel legyen internet. (mint most)
    - Lehessen router mögül gond nélkül játék szervert vagy más szervert indítani, torrentezni...
    - A laptop-nak meg elég ha 1-2Mbit/s-al tud le és feltölteni. (laptopon nem fog menni torrent, meg nagy töltögetés, csak e-mail, meg böngészés)
    - Beépített Torrent kliens (elég lenne 10Mbit/s le- és feltöltés). De ez már csak hab a tortán.

    Más jellegű kérdés(ek):
    1. Ha kikapcsolom a routert (vagy kihúzom) attól még a PC-n megmarad az internet teljes sávszélességével?
    2. Melyik márkát ajánljátok? TP Link, Asus?

    Összefoglalva: Szeretnék kérni egy olyan megbízható és nagy sebességű típust (router és PC közötti sebesség) ami támogatja a gép nélküli torrentezést, és egy olyat ami nem!
    A torrentezős 20 ezer alatt (körül) legyen, a nem torrentes pedig 10ezer alatt. Mert lehet, hogy még megfontolom ezt a torrentzést is.
    :R
    Én meg majd hétvégén jobban utána nézek a router adatainak mert jelenleg még nem sokat értek belőlük. Megköszönnék egy ilyen jellegű linket is.
    Kicsit hosszú lett. Bocsi.

Új hozzászólás Aktív témák