Új hozzászólás Aktív témák

  • axadooki

    újonc

    Sziasztok!

    Tegnap 2 órán át böngésztem a topikot, de nem jutottam dűlőre router választását illetően.
    A jelenleg 8 éve jól üzemelő WRT54GC mostanában sokszor már nem tudja kiszolgálni az itthoni igényeket, főleg a WiFi terén, így felmerült az igény egy új beszerzésére.

    A beszerzési limit 20-25E ft.
    Az elvárások:
    - 2-3 betonfal (panel) átvitele
    - gyors elindulás. (A WRT54GC 20-30mp alatt üzemkész volt, bár nem tudom a maiak a több funkció miatt teljesítik-e ezt) Ha ez csak 3rd party fw-vel oldható meg az se baj :)
    - 3-4 kliens 1idejü kiszolgálása (média még nincs benne, de később lehet az is lesz)
    - legalább N-es sebesség, bár lehet AC-s kéne felkészülve a következő évekre... Elvileg most váltanánk gyorsabb Digis netre 1000Mbit
    - Opcionálisan VPN.

    Erre kéne valami okosat kitalálnom...nézegettem ASUS-t de arra azt írják 20 év mire elindul (éjszakára mi le szoktuk kapcsolni a routert - tudom minek, de így legalább egyel kevesebb sugárzó eszköz :) ) A Linksys-t viszont megszeretem, de elég szép árai vannak, és nem tudom a mostaniak vannak-e olyan jók mint pl a legendás WRT54G :) Esetleg TP-link...bár erről meg felemásak a vélemények.

    Szóval ebben kéne a segedelem.
    Köszönöm előre is!
    Axa

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák