Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    sziasztok. elolvastam végig az első postot, láttam az ajánlottakat kategóriákra osztva, ám a biztonság kedvéért azért mégis megkérdem, hogy milyet ajánlanátok nekem. UPC 120 megabit, néha 125. a mostani kis wifis routerem ebből a 120-ból kemény 20-at ad át a laptopnak ha ottvannak egymás mellett. 10 méterrel arrébb már csak 10-et. tehát nekem azt hiszem a felső kategóriából kell választanom ha ki akarom használni ezt a netet és akkor még a jövőről nem is beszéltünk. viszont nem szeretnék sokat költeni erre, a legolcsóbbat venném a leggyorsabbak közül. milyet ajánlanátok nekem? (és mennyi ennek a routernek a wifis adatátviteli sebessége 100% jelerősségnél?) köszönöm a választ

    mégegy kérdés. a jelenlegi wifis routeremnél az adatátviteli sebesség a wofin keresztül ugye 20 megabit. de ha nem wifin jön a jel a PC-mhez ott akkor is csak 50-55 megabit jön át, ellenben ha a modemet közvetlen a gépre dugom rá, akkor mind a 120 megabit átjön. ez is a routertől függ, hogy itt átjön-e mind?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák