Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eM'82

    addikt

    válasz cinemazealot #53300 üzenetére

    És tudnám még folytatni a sort. A távirányító csak a hátsó infra jelre irányítva működött, de akkor se volt smooth a dolog a menüben. A lens shift helyetti kitámasztó/emelő bak (passz mi a neve ennek) + a keystone correction karl is megadta magát pár hónap után (pedig sokat nem használtam).
    A hangja nos az nem tudom milyen volt, mert a venti hangja dominált.
    Vicces még az is, hogy azt a zöldes képminőségbeli problémát a telefon kamerája, illetve utána (gondoltam hátha ezzel azért mégiscsak menni fog) a milc objektívje is korrigálta kicsit.

    DLP színkerékre: ha ez a 6xosnál csak néha-néha jelentkezett volna, akkor sem kellene DLP. Engem akkor is zavart volna. Majd egyszer lehet teszek valahol egy próbát hogy látom-e a jelenséget egy ilyen DLP-s projektornál, de ha azok 4-500k-ról indulnak újonnan akkor max az érdekesség szintjén marad.

    Az "út" elején abban biztam hogy ez talán nem annyira drága sport mint a hangrendszer, vagy a digit.fényképezőgépek világa, de rá kellett döbbenjek, hogy de :).

    Amúgy nincs kizárva hogy valaki talál magának egy megfelelő olcsó Blitzwolf projektort, ami tényleg arra kell, hogy párszor közös meccsnézést rendezzenek (vagy YT videkókkal marhuljanak, ahol a képminőség sokszor harmadlagos), de azt csak úgy ajánlom, ha itthon venné boltból, hogy ha nem tetszik, akkor vissza tudja küldeni. Ma már az ANSI lument se titkolják, még ha nem is a valós értéket tüntetik fel.

    Vhiktor: AUN Akey5. Ez egy régebbi példány. Anno amúgy hetekig bújtam a review-kat, néztem a videókat ezekről. Akkor Blitzwolf és Alphawise volt a best buy kínai tetején, csak azok HD-k voltak, nekem meg FullHD kellett. Hát, így jártam :).
    Óbuda/Üröm amúgy, de max sírva röhögnél ezen a gépen.

Új hozzászólás Aktív témák