Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kezd kicsi lenni a 42"-os plasma tv-m es elkezdtem nezelodni nagyobb kepernyok utan. Arra jutottam hogy a60-65"-os kategoria a plasmaknal mar eleg borsos. Akkor mar miert ne nezzek projectort. A problemam az, hogy kb heti 8 orat jatszom es a tv-t hasznalom(hasznalnam) monitornak. Namost a projectoroknal olvasom hogy ilyen 30ms-os input lagjuk van. Nem toom pontosan ez lathato vagy sem, azt tudom hogy a plasma tvnek nincs valaszideje vagy laggja amit en eszrevettem volna. Ez nem mondhato el az lcd moncsimrol a maga 2ms-os videjevel. Az 5ms-ot mar latom es tud mar zavaro lenni. A lenyeg az hogy ha vennek projectort, akkor olyat vennek amit pc re kotve is elvezheto minosegben, sebessegben tudnek hasznalni jatekra. Neztem az ar ertek bajnok benq w1070-et de a feketejet nem istenitik annyira. Vagy a panasonic 8000, csak ez meg mar azert huzosabb cetlivel van. Aztan az optima-k amiket meg nem nagyon ismerek. Meg van az a szivarvany efektus amit szinten eszrevennek amitol lehet kihullana a hajam. Szoval letezik egyaltalan jo projector ami jo jatekra es persze azert filmet is lehet rajta nezni? Az ar most meg nem fontos, csak ugy egyaltalan?

    Koszonom!

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák