Új hozzászólás Aktív témák

  • Neoteric

    addikt

    válasz yodamastah #6878 üzenetére

    Egész délután bújtam a netet ez ügyben, és hát eléggé nagyot fordult velem a világ. :))
    Ennek a BenQ W1200-nak 100-120ms körüli input lagja van, ami ugyan filmre elmenne, de játékoknál már zavaró kategória. Aztán az is kiderült h megvan adva neki x érték zajszintnek, igen ám csakhogy ez akkor érvényes ha hason van. Amint hátára fordítom (plafonról lenne belógatva), megnő a zajszint.. gondolom dizájn tervezésnél ezt nem nagyon vették figyelembe.
    Úgyhogy elkezdtem nézelődni 300k HUF vonalban, aztán rábukkantam az Epson 3020-ra illetve a 3010-re, amik ugyan 3LCD-sek, de csupa jókat írtak róluk. Kivéve az inputlag.. merthogy ezeknél is 100ms körüli az érték. Na mondom f@sza. Ekkor láttam meg az Epson 8350-t, aminek annak ellenére okés a feketéje h nincsen benne deep black, ráadásul az inputlagja 10-30ms közötti. Persze ilyen modell idehaza nincs.. míg nem rájöttem h van, csak más néven. Epson TW3600, ill TW3200, amik gyakorlatilag ugyanazok, minimális eltéréssel. Úgyhogy perpill ott vagyok, hogy ez a TW3200 a befutó. Jó lenne látni egyet vhol saját szemmel, mert YouTube-on nagyon faszán néz ki.. csak hiába az 1080p-s videó, az akkor sem adja vissza a valóságot. :/

    Gondoltam leírom ezeket, hátha van még vki aki hasonló cipőben jár, mint én.

    PSN: ne0teric_sAN

Új hozzászólás Aktív témák