Új hozzászólás Aktív témák

  • Bikkrom

    senior tag

    válasz Vhiktor #54428 üzenetére

    Akkor lényegében a használt az lutri. Honnan fogom tudni, hogy a lámpa a végét járja? Mikre figyeljek?

    Valamint +1 megoldandó dolog. Nem találtam rá topikot. Van 2 bemeneti eszközöm, egy CE-s TV box, meg egy BD-s 5.1-es házimozi. Kimenet egy 24"-os monitor meg a projektorom. Namost, amíg nincs a film, felirat meg hang belőve a monitoron ügyködöm vagy a házimozit, vagy a tv boxot. Amint kész a mozizásra a tartalom lőném a projektorra. Ha jól sejtem kellene előbb egy HDMI switch aminek van minimum 2 bemenete (tv box, házimozi) és 2 kimenete (projektor, monitor). Na ez ritka, mint a fehér holló. Vagy vegyek külön egy hdmi switchet, azoknak 99%-ban egy kimenete van és tegyek rá egy hdmi splittert ami 2 kimenetre szétszedi a jelet? Vagy hagyjak mindent a fenébe és manuálisan dugdossam a hdmi-ket állandóan? :DDD
    Tanácstalan vagyok, mert sok HDMI switch-ről meg splitter-ről írják, hogy nem megy jól, rosszabb lett a kép stb. Van valakinek hasonló seput-ja otthon? 2 bemeneti eszköz, meg 2 kimeneti. Ki hogy oldotta meg? :R

    [ Szerkesztve ]

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Új hozzászólás Aktív témák