Új hozzászólás Aktív témák

  • balpis

    őstag

    válasz péjé #54412 üzenetére

    Köszi!
    Ez is infó. Megtehetem, hogy :W, de nem biztos, hogy érdemes. :)
    Mindenképp mozgatható, nagyon gyorsan beallithato dolgot akartam, pár hetente fimnezesre, fotók kivetitesere.
    A falon direktben egy sokkal jobb vetítő képe se lenne sokkal szebb, azt gondolom. Nem minőségi vetítés kell általában. A várható használati gyakoriság jellemző, hogy a tévét sem kapcsoljuk be gyakran hetekig, azaz nem is túl sűrű lesz a használata.
    A fényerő lehetne több, de este a lámpák lekapcsolasaval közel 4m-es kép is OK volt nekünk, 2,5-3m mellett még kis hatterfeny mellett is rendben volt. Sejtettem, hogy a HW gyenge, mint ma egy 5-6 éves telefon :). De nem hitem, hogy a 8 éves tévé lejátszója is jobb... :(
    Ha tudom, akkor másban gondolkozom valóban, beepitett lejátszó nélkül, olcsóbb verzióban...
    Egyelőre aYouTube-ot jól lejatsza, a BT hangszorokkal könnyen összejött és azon a hangja is egész jó.
    (A mobil kepemek tukrozesevel sem volt bajom, nálam nem csúszik a két kép, az egyik teszttel ellentétben.)
    Egyebkent ha egyszer raszanok kb 10-szer ennyit (ahogy elnéztem, az elvarasokat közel kielégítők 1000 euró körül kezdődnek, a tuti meg a duplája... ), akkor ez jó lesz diavetito helyett a gyerekszobába... :)

    [ Szerkesztve ]

    notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

Új hozzászólás Aktív témák