Új hozzászólás Aktív témák

  • LuSa

    csendes tag

    válasz #99499520 #48857 üzenetére

    Láttam már jobb kontrasztos gépet full sötétben fehér falra vetíteni, és valóban szép volt a képe.(tw-9200)
    De az alap kérdés nem ez volt, hanem a szürke vagy ALR vászon megfelel-e. Bátran kijelnthetem, hogy az én tapasztalataim alapján igen, megfelel. Ha neked is van ilyen jellegű tapasztalatod, akkor szívesen meghallgatjuk, de nem biztos hogy a kérdező szeretne projektort cserélni, vagy szobát festeni. Nyilván tudja, hogy mennyit szeretne rá szánni, és eldöntheti, hogy merre lép.
    A Szoba festést pedig inkább hagyjuk. Elhiszem, sőt! Meggyőződésem, hogy igazad van BBéci, de nem mindenki akarja ezt az utat választani. Az hogy miért, legyen az ő doga.
    Igazatok van hogy a sötétítés, és a kontrasztos projektor a tökéletes, de a kettő csak együtt működik. Ha valaki nem akar festegetni, akkor felesleges a nagy kontraszt, nincs hol kihasználnia, és fordítva, feleslegesen csinál barlangot, ha szar a kontraszt.
    A kérdés az volt, hogy az adott projektor kontrasztját lehet-e növelni, a szoba átalakítása nélkül, és a 0.8-as ALR vászon alkalmas-e rá. A válasz az, hogy igen, jobb lesz a kép minősége.

Új hozzászólás Aktív témák