Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Ijk #47867 üzenetére

    van ket epp kifuto Optoma Darbee modell (tippre ugyanazzal a 0,61es tippre Texas Instruments DMDvel), a GT1080Darbee modellnek 0.5os throwja van, de azok az optomak macerasan voltak beszerezhetoek. mindketto kifuto modell. egyebkent nekem egy ido utan volt egy olyan erzesem, hogy a kovetkezo DMD igaz csak 0,47es volt (ezt hasznalja a W2700 / 3550 tippre), de a gyartastechnologia miatt lehetett kisebb tukrokre atallni, viszont ennyire mar nem astam magam bele, hogy optikanal ez consumer szinten mondjuk max 120-175"nel ez tenylegesen problema-e. a topikban az ipari kamerak egy reszet eventekbe / mozikba szanjak, szoval mas faktorok is vannak. illetve volt egy olyan erzesem, hogy a 0,61es DMD nagyon jol sikerult, de alapvetoen az csak 1080, nonHDR projektorokhoz volt jo. a 4K HDRnel meg hirtelen tul sok mindent kellett ugrani technologiailag projektor szinten, es nem ment minden egyszerre. de meg egyszer ez a W2000 / 800M / 3550 tesztek online nezese alapjan jott le. nekem kb ez volt az a pont, amikor vagy levettem volna a "Giber bibliat" (Fizika mernokoknek) a polcrol megint vegigolvasni a fizikai hatteret az optikai resznek, vagy venni egy ertelmes megoldast.

    egyebkent raw data megvan, szoval gondolkodok hogy betolom az eredmenyeimet, hogy mi min esett ki. gyakorlatilag a fontosabb modelleket vegigvettem 500-1700 eur kozott. ahogy nezem eleg niche igenyeim vannak a topikhoz kepest, pedig szvsz ha TVt kell kivaltani, akkor az en use-casem eleg valos.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák